(2019) 17 september 2019, 75 jaar bevrijding Welten en Benzenrade

 

In september 2019 herdacht Welten-Benzenrade het 75ste jaar van de bevrijding.

Jo Fox, voorzitter van de Heemkundevereniging schreef het boekwerk "60 jaar bevrijding Welten-Benzenrade".

75 jaar na de bevrijding wordt dit boekwerk aangevuld met een artikel  over de oorlog in Indonesië (Marcel Krutzen), Kapitein Haffmans, Henriëtte Neter, de bombardementen op Heerlen, de eerste bevrijdingsoptocht in 1945. Aangevuld met  vele verhalen van bewoners uit Welten-Benzenrade..

Dankbaar Welten en de vraag:"Waren en zijn we echt allemaal bevrijd?

Softcover, gelijmd, 142 pagina's.ca. 170 foto's.met bijdragen van vele bewoners van Welten-Benzenrade. Editing Frans Markon.

 

UItverkocht!! Dit boekwerk kan alleen met levertijd bij de drukker worden besteld tegen druk- en portokosten voor de stukprijs. Vraag de geldende kostprijs op bij het secretariaat. U ontvangt een kostenopgave per mail. Na betaling wordt het boekwerk separaat voor u besteld en geleverd!!